Yaşam şimdi Avlu Görükle'de

Nilüfer Proje Tasarım ailesi olarak Bursa için kazançlı, cazibe merkezlerinin ortasında, sosyal alanlara yakın, tüm güzellikleri bir arada bulunduran, en özgün ve en değerli projeleri hayata geçirmek adına tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle, önce insan ve kaliteli yaşam diyerek çalışmaya devam ediyoruz. 

AVLU GÖRÜKLE projemiz de böyle bir mantıkla oluşmuş bir projedir. Bursa Görükle bölgesi gibi en değerleri konut ve işyeri yatırımlarının yapıldığı bölgede yer alan projemiz, Bahriye Üçok Caddesine, Uludağ Üniversitesine yürüme mesafesi ile öğrencilere cazip, İstanbul-İzmir otoyoluna araçla 5 dk. mesafesi ile, her türlü restoran, eğlence merkezi ve alışveriş merkezlerinin ortasında, her banka şubesinin bulunduğu bir lokasyon da olması sebebi ile yatırım yapılacak, oturulacak nadir projelerden biridir. 

Proje;
Avlu Görükle
Konum;
Bursa Nilüfer Görükle Dumlupınar Mahallesi
Blok - Daire sayısı;
Toplam 2 blok, 209 daire
Teslim tarihi;
2022
Proje detayları

Kataloğu inceleyin

Estetik ve konfor

Avlu Görükle'yi mimari trendleri takip ederek ve konforunuzu düşünerek inşa ediyoruz.

Yatırımı kazanca dönüştür

Görükle'nin değerlenen bölgesinde yatırımcılar için kazandıracak kârlı proje

Full eşyalı daireler

Avlu Görükle'de tüm daireleri full eşyalı olarak teslim ediyoruz.

Açık yüzme havuz

Şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu ortamının yanı sıra açık yüzme havuzu ile ayrıcalıklı yaşam

Proje nerede?

360 derece konum

Avlu Görükle projemizin konumunu ve örnek dairesini 360 derece gezmek ister misiniz? 

Proje Detayları

Projemiz toplamda 2 blok ve 209 daireden oluşmakta olup, son deprem yönetmeliğine uygun  inşaa edilecektir. 
Projemiz 1+1 ve 2+1 daire ve 1+1, 2+1 dubleks daire tiplerinden oluşmaktadır. Dairelerimizde 1. sınıf malzemelerin kullanılmasının yanında beyaz eşyalarda bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, mikrodalga fırın, buzdolabı, televizyon ve çamaşır makinesi; mobilyalarda ise TV ünitesi, ikili ve tekli koltuk takımı, orta sehpa, yemek masası ve sandalyeleri, ebeveyn yatak odası takımı, genç yatak odası takımı ve perdeleri ile oturuma hazır olarak size sunulacaktır. Ayrıca dairelerimizde homojen ısı dağılımı,  hijyenik, enerji tasarruflu, estetik görünüm ve yer kazanımı sayesinde en sağlıklı ısıtma sistemi olan yerden ısıtma sistemini kullandık. 

Örnek Daire görselleri