Geleceği, güven ve konfor anlayışıyla inşa etmek ve çağa uygun modern yapıları yaşamınıza kazandırmak için Nilüfer Yapı Denetim LTD. ŞTİ. olarak 2004 yılında yola çıktık. Sektörde geride bıraktığımız 13 yıllık yolculuğumuzda, donanımlarımızı ve başarılarımızı Nilüfer Proje Tasarım olarak hayata geçirdik, Bursa?nın mimari anlayışına yeni bir soluk getirdik.

   Mimari anlayışımızı belirlerken sadece içinde bulunduğunuz alanı değil, pencereden baktığınızda görmek istediğiniz doğayı da sizler için tasarladık. Projelerimizde ön plana çıkardığımız yeşil alanlar, spor salonları, çocuk parkları gibi hayatı daha yaşanabilir kılan sosyal alan donatılarına öncelik verdik ve şehrin kalbine kendi özgürlük alanınızı inşa ettik. Yani Nilüfer Proje Tasarım ailesi olarak sadece binalar değil yaşamlar inşa etmeye odaklandık. Bizi başarılı kılan da sadece duvarlar örmek değil mutlu ve kaliteli yaşamlara fırsat sunacak yaşam alanları inşa etmek oldu.

   İmzamızı attığımız her projede insana ve doğaya verdiğimiz değeri mimarimizle buluşturduk. Tıpkı kendi ailemizle yaşamak istediğimiz hayatı, sizler için tasarladığımız yaşam alanlarında da gözeterek, Bursa?ya yakışır örnek projelerle sizlere ulaştık. ?Önce insan, kaliteli yaşam? hedefiyle oluşturduğumuz yaşam alanlarını, kazandığımız itibar, deneyim ve bilgi birikimiyle donattık, kompleks şehir hayatına daha yaşanabilir çözümler sunduk.

   Nilüfer Proje Tasarım ailesi olarak bizi farklı kılan da işte bu oldu; inşaatlardan öte, yaşamınızı kendi yaşamımız gibi gözetip ihtiyaçlarınızı ihtiyaçlarımız gördüğümüz tasarımlar hayata geçirmek. Bu nedenle yeni çözümlerimizin yanında, mevcut yaşamı güzelleştirecek ve kolaylaştıracak adımlar da attık; sorunlu alanları sağlıklı ve yaşanabilir hale getirmek için yıkıp yeniden yapma, canlandırma, iyileştirme veya yeniden yapılandırma için hayati projeler ürettik ve uyguladık. Tüm bu başarılarımızın ardında inşaat sektörünün; teknik alt yapısı ile en donanımlı ve en kalabalık, vizyonu ve şehircilik anlayışıyla da en başarılı ve en yetenekli ekibi olmasından dolayı her zaman gurur duyduk.

   Bursa için en özgün ve en değerli projeleri hayata geçirmek adına tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle ?Önce insan, kaliteli yaşam? diyerek çalışmaya devam ediyoruz.