Şehir için Prestij

Bursa’nın güzelliği ve gelişmesi için çalışan Nilüfer Proje Tasarım ailesi olarak, Bursa’da iş hayatının kalbi olan Küçük Sanayi bölgesinde, şehrin prestijini arttıracak, sosyal hayatına yeni bir soluk olacak Nilüfer For City’i şehre kazandırıyoruz.

Yaşamınız için konfor

Şehrin kalbinde, her yere ulaşım kolaylığı ile Nilüfer For City, yaşamınıza konfor katacak. FSM Bulvarı, Özlüce Bulvarı, Ata Bulvarı, Görükle gibi sosyal yaşamın yoğun olduğu bölgelere oldukça yakın Nilüfer For City bünyesindeki çarşı AVM konsepti, yaşamınıza ayrıcalık kazandıra- cak

İşiniz için Kazanç

İş hayatının kalbi olan Küçük Sanayi bölgesine yürüme mesafesinde konumlanan Nilüfer For City, yatırım fırsatı ile kazandıracak bir fırsat… İşinizi ister AVM’ye isterseniz de ofislere taşıyabilir, işin içinde, işin merkezinde konum- lanabilirsiniz.

Proje;
Nilüfer For City
Konum;
Küçük Sanayi Girişi
Blok - Daire sayısı;
4 blok, 336 daire, 91 ofis, 88 dükkan
Teslim tarihi;
2026
Proje detayları

Kataloğu inceleyin

Videoyu oynat

İşin içinde işin merkezinde

Eve ya da işe giderken yolda geçirdiğiniz vaktin kayıp olduğunuz düşünüyorsanız Nilüfer For City’e taşınma zamanı. Nilüfer For City projemizde bu kaybı minimum süreye indirebilirsiniz. İş yerinizi evi nizin hemen alt katına taşıyarak yolda geçireceğiniz zamanı sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Hayat keyfini çıkarınca güzel

Ev ve iş yerlerinin yanı sıra sosyal yaşam da Nilüfer For City’de birleşiyor. Çarşı AVM konsepti ile bölgenin en değerli sosyal yaşam alanlarından bir tanesi olacak olan Nilüfer For City’de vakit çok keyifli geçecek.

İç görseller

Proje Kat Planları