Avlu Görükle 3

Avlu Görükle projelerimiz Görükle’ye değer katmaya devam ediyor. Satışı hızla biten Avlu Görükle 2’nin ardından gelen yoğun ilgiyi cevapsız bırakmamak için Avlu Görükle 3’ün de inşasına da aynı lokasyonda başladık. 

Avlu Görükle projelerimizden daire satın alan yatırımcılarımız, geçen her gün daha çok kazanıyor.


   Nilüfer Proje Tasarım ailesi olarak Bursa için kazançlı, cazibe merkezlerinin ortasında, sosyal alanlara yakın, tüm güzellikleri bir arada bulunduran, en özgün ve en değerli projeleri hayata geçirmek adına tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle, önce insan ve kaliteli yaşam diyerek çalışmaya devam ediyoruz. 

   AVLU GÖRÜKLE 3 projemiz de böyle bir mantıkla oluşmuş bir projedir. Bursa Görükle bölgesi gibi en değerleri konut ve işyeri yatırımlarının yapıldığı bölgede yer alan projemiz, Bahriye Üçok Caddesine, Uludağ Üniversitesine yürüme mesafesi ile öğrencilere cazip, İstanbul-İzmir otoyoluna araçla 5 dk. mesafesi ile, her türlü restoran, eğlence merkezi ve alışveriş merkezlerinin ortasında, her banka şubesinin bulunduğu bir lokasyon da olması sebebi ile yatırım yapılacak, oturulacak nadir projelerden biridir. 

Proje;
Avlu Görükle 3
Konum;
Bursa Nilüfer Görükle Dumlupınar Mahallesi
Blok - DaireLER
2 blok, 1+1, 2+1 daireler
Proje içerisinde;
Açık yüzme havuzu, fitness, kafe ve cadde dükkanlar
Teslim tarihi;
Aralık 2023
Dijital katalog

Proje kataloğu

Avlu Görükle 3’ü daha detaylı incelemek için dijital kataloğumuzu okuyabilirsiniz.

Proje Konumu

Avlu Görükle 3

Bize yazabilirsiniz

  [ Bize ulaşın ]

  İletişim bilgilerimiz

  Mesai saatleri içerisinde bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise mail atmanızı rica ediyoruz.

  Merkez ofis;

  Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. A Blok 32 No:41 A/5 Nilüfer/BURSA

  Merkez ofisimiz

  (0224) 240 18 10

  Satış ofisimiz;

  0224 999 11 99